Ibishu Covet/pl

Ibishu Covet/pl

From BeamNG
Language: [[::Ibishu Covet/pl|English]]

Ibishu Covet

Ibishu Covet 1.5 DXi

Ibishu Covet to japoński trzydrzwiowy hatchback produkowany przez Ibishu. Jest stylizowany na niektóre japońskie samochody z lat 1987-1995.

Covet wyposażony jest w wysokoobrotowy silnik 1.5L I4, który generuje około 90 koni mechanicznych. Podstawowy model waży 960kg. Samochód jest dostępny z 4-biegową skrzynią automatyczną, lub 5-biegową manualną. Przyspieszenie od 0 do ~100km/h wynosi 10 seconds. Na dobrej drodze osiągnie około 160 km/h.

Model w wersji Sport oferuje silnik o mocy 100 KM i 16" aluminiowe felgi.

Konfiguracja Turbo FWD Race dodaje etap 1 turbosprężarki, sztywne wyścigowe zawieszenie, sportową kierownicę, 6-biegową skrzynię biegów, mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, szybszy drążek kierownicy o obrocie 720° i podmienia domyślne stalowe felgi na 17" aluminiowe. Z turbosprężarką silnik ma moc około 180KM i osiąga 0~100km/h w 6.3 sekundy. Prędkość maksymalna modelu Race wynosi 210 km/h.

Covet w wersji "Race".

Wersja Turbo FWD Rally posiada ulepszenia z wersji Race, lecz zamienia amortyzatory na rajdowe i oferuje promień skrętu 540° Moc i waga wersji Sport i Rally jest taka sama, jednak Rally jest lepsze w trudnym terenie dzięki ulepszonemu zawieszeniu dwukierunkowemu.

Mała waga i przedni napęd Coveta pozwala na szybką i wygodną jazdę. Ma tendencje do pod i nadsterowności dzięki czemu prowadzi się dość zbalansowanie. W kontekście bezpieczeństwa Covet nie jest zbyt bezpieczny. Przy kolizji z małą prędkością jego miękka karoseria świetnie absorbuje uderzenie, jednak większość konstrukcji nie jest na tyle sztywna, by zachować kształt kabiny pasażerskiej. Podczas poważniejszej kolizji łatwo się zgina co może powodować poważne obrażenia u pasażerów.

Od wersji "Pre-Race' Wersja Sport i Rally jest wyposażona w klatkę bezpieczeństwa, która ogranicza strefę zgniotu.


Zobacz też

Linki zewnętrzne